Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-ZX110, të bardha

Kodi i produktit:
160811
EAN:
4905524937787
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX110W.AE
Lansuar:
8 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet SONY MDR-ZX110 ofrojnë zë me cilësi shumë të lartë dhe falë dizajnit të tyre unik dhe peshës së lehtë ato janë shumë të rehatshme për t'i bartur. Këto kufje janë të pajisura me shirit i cili vihet rreth kokës forma e të cilit mund të rregullohet në mënyrën që juve ju përshtatet më së miri. Po ashtu janë të dizajnuara në atë mënyrë që në mënyrë të përkryer i izolojnë zhurmat, duke ju mundësuar të shijoni dëgjimin madje edhe me orë të tëra. Këto kufje mund të kyçen në pajisje të ndryshme audio përmes kabllos e cila është e pajisur me lidhës 3.5 mm. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.2 m.

Vlerësimet

Shum ja kan vlejt per qmimin qe e kan
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524937787
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX110W.AE
Lansuar:
8 Tetor 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE