Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-ZX110NA, të zeza

Kodi i produktit:
170750
EAN:
4905524987355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
220
Kodi i prodhuesit:
MDRZX110NAB.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-ZX110NA janë kufje me dizajn modern dhe me një kualitet të lartë të zërit, që njëkohësisht ofrojnë rehati gjatë përdorimit të tyre për shkak të përmasave të cilat i posedojnë. Gjatësia e kabllos së kufjeve është 1.2 m, e cila është e pajisur me një lidhës jack 3.5 mm. MDR-ZX110NA kanë frekuencë prej 10 Hz deri në 22 KHz, me një ndjeshmëri rreth 115/110 dB dhe me një rezistencë rreth 220/45 Ohm. Këto kufje kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524987355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
220
Kodi i prodhuesit:
MDRZX110NAB.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
115
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE