Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-ZX310, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
148915
EAN:
4905524942132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310B.AE
Lansuar:
2 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony MDR-ZX310 janë kufje, të cilat posedojnë dizajn modern, kanë cilësi të lartë dhe iu ofrojnë dëgjim komod me një shirit rreth kokës tuaj. Avantazh i këtyre kufjeve është gjithashtu fakti se mund t'i merrni me vete kudo për shkak të peshës së lehtë poseduese dhe formës komode. Kështu, do të mund t'i funsi në çantën tuaj së bashku me notebook-un tuaj. Ofrojnë zërim të shkëlqyer, frekuencë prej 10 deri në 24.000 Hz dhe një kabllo të gjatë prej 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524942132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310B.AE
Lansuar:
2 Prill 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE