Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY MDR-ZX310, të kuqe

Kodi i produktit:
148916
EAN:
4905524942156
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310R.AE
Lansuar:
8 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet SONY MDR-ZX310 ofrojnë zë me cilësi shumë të lartë dhe falë dizajnit të tyre unik dhe peshës së lehtë ato janë shumë të rehatshme për t'i bartur. Këto kufje janë të pajisura me shirit i cili vihet rreth kokës forma e të cilit mund të rregullohet në mënyrën që juve ju përshtatet më së miri. Po ashtu janë të dizajnuara në atë mënyrë që në mënyrë të përkryer i izolojnë zhurmat, duke ju mundësuar të shijoni dëgjimin madje edhe me orë të tëra. Këto kufje mund të kyçen në pajisje të ndryshme audio përmes kabllos e cila është e pajisur me lidhës 3.5 mm. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524942156
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310R.AE
Lansuar:
8 Prill 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE