Kufje SONY MDR-ZX660AP, ngjyrë portokalli

Kodi i produktit:
170299
EAN:
4905524993790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRZX660APD.CE7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony tani iu sjell kufjet në ngjyrë unike portokalli, ku ju do të përjetoni një eksperiencë të paharrueshme të dëgjimit pa asnjë ndërprerje. Ka dizajn luksoz inovativ, praktik si dhe të përshtatshëm, por gjithashtu zë të mrekullueshëm. Këto kufje ofrojnë rehati për veshin tuaj edhe në rast se ju dëgjoni muzikë me orë të tëra. Ajo lidhet shumë thjeshtë me telefonin tuaj të mençur përmes një kablloje lidhëse. Kanë një frekuencë prej 25 Hz deri në 25 kHz. Kufjet gjithashtu posedojnë një kontroller dhe një mikrofon, kështu që ju mund t'i përdorni këto kufje shumë lehtë. Kapaciteti i tyre është 1000 mAh si dhe kanë rezistencë deri në 40 Ohm (1 kHz). Ndjeshmëria e tyre është 104 dB / nW si dhe peshojnë vetëm 193 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524993790
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
MDRZX660APD.CE7
Lansuar:
14 Prill 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
193
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE