Kufje Sony WHC-H400, të hirta

Kodi i produktit:
235085
EAN:
231132322313122121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
WHCH400H.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony WHC-H400 janë kufje me stil unik që ju mundëson të dëgjoni muzikë me zë kristal të pastër nëpërmjet teknologjisë superiore NFC të kombinuar me Bluetooth. Kufjet janë të lehta, kompakte dhe të rehatshme dhe vijnë me ngjyrë të hirtë që komplementon përsosshmërisht dukjen tuaj. Dëgjoni muzikë gjatë tërë ditës Kufjet janë shoqëruesi i ideal për të dëgjuar muzikë gjatë tërë ditës. Në një rimbushje të plotë, kufjet funksionojnë deri në 20 orë. Poashtu, ajo është pajisur me mikrofon që ju mundëson t'i përgjigjeni telefonatave të celularit pa pasur nevojë ta nxjerrni nga xhepi. Asistim me zë Thjesht prekeni butonin dhe lidheni asistenten me zë të celularit tuaj me kufje në mënyrë që të kontrolloni funksionet e celularit si muzika apo bërja e telefonatave. Falë kësaj, ju do t'i keni duart e lira gjatë tërë kohës. Bluetooth dhe NFC SONY WHC-H400 ju mundëson të lidheni me pajisje tjera nëpërmjet platformës Bluetooth si dhe me teknologjinë NFC ju do ta keni shumë herë më të lehtë që të lidheni. Thjesht prekeni ekranin dhe lëshoni muzikën që të argëtoheni maksimalisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
231132322313122121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
WHCH400H.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
30
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
107
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE