Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje sportive KOSS, të zeza

Kodi i produktit:
29111
EAN:
0212991477710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
Sporta Pro (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet amerikane KOSS janë kufje shumë cilësore që përdoren për të dëgjuar muzikë gjatë aktiviteteve sportive, si vrapim ecje apo ushtrime fizike. Sjellin një cilësi shumë të lartë të zërit dhe sigurojnë reduktimin e zhurmës nga jashtë. Poashtu janë rezistente ndaj djersës apo pluhurit, çka do t'iu bëjë të mos brengoseni fare për ta. Peshojnë vetëm 80 g, lidhen me një kabllo me gjatësi 1.25 m, me lidhës jack 3.5 mm. Përputhen me çdo pajisje të mençur. Kanë frekuencë prej 15 - 25,000 Hz dhe ndjeshmëri prej 103 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991477710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
Sporta Pro (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Bashkangjitja Kufje sportive KOSS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE