Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje sportive Panasonic PR-HS34E-V

Kodi i produktit:
196718
EAN:
5025232768059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
23
Kodi i prodhuesit:
RP-HS34E-V

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic RP-HS34E janë kufje rezistente ndaj ujit dhe ndaj djersës. Në këtë mënyrë, ato janë shumë të përshtatshme për të gjithë entuziastët e sportit. Kablloja vendoset prapa veshit, kështu që nuk lëvizin gjatë aktivitetit fizik. Pjesët e brendshme mund të rregullohen për të siguruar rehati maksimale. Vlera e rezistencës së plotë është 23 O, ndjeshmëria është rreth 112 db / mW, diapazoni i frekuencave është 10 Hz - 25 kHz. Pesha (pa kabllo) është 9.5 gram. Gjatësia 1.2m. Ngjyra: e purpurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232768059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
23
Kodi i prodhuesit:
RP-HS34E-V
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji:
Sport, për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
14.3
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Pesha [g]:
9,5
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE