Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SteelSeries Arctis 3 Black (2019 Edition)

Kodi i produktit:
896545steel
EAN:
8136820252121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
61433

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 6.00   (6%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt mund të vlerësohet më së shumti nga adhuruesit e video-lojërave, pasi që është i përsosur për ta. Sidoqoftë, kufjet në fjalë janë tejet komode, ndërsa ju mund t’i vëni ato për orë të tëra dhe nuk do të vuani nga dhimbja e veshit. Kufjet përmbajnë edhe një mikrofon, ndërsa kablloja ka gjatësi prej 3 metrave. Kufjet lidhen në kompjuter, celular apo pajisje tjera përmes jack-ut universal 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8136820252121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
61433
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE