Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SteelSeries Arctis 5 (2019), të zeza

Kodi i produktit:
902813steel
EAN:
21323132132112123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
61443
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 
Ju kurseni : 30.00   (22%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet SteelSeries Arctis 5 arrijnë t'i plotësojnë të gjithë pritjet dhe kërkesat e gamerave pasionant. Zëri kristal i pastër dhe i fuqishëm do iu sjell eksperiencë mahnitëse të videolojërave tuaja. Mbajtja e tyre është e rehatshme dhe nuk do të keni dhimbje të veshëve edhe pas shumë orëve të përdorimit. Gjithashtu ka drita RGB dhe mikrofon portativ që i kompleton kufjet në çdo aspekt.

Zë i përsosur Surround 7.1

Dizajni elegant dhe i mahnitshëm i kufjeve i kombinuar me shiritiat lëvizës për përshtatje në kokën tuaj do iu sjell rehati maksimale në çdo moment. Pos kësaj, kufjet sjellin zë 3D Surround Sound 7.1 që është gjithçka që keni kërkuar. Lëshoni muzikën, mbyllni sytë dhe do të harroni nëse jeni në shtëpi apo në koncert. Ato funksionojnë nën frekuencat 20 - 22,000 Hz që ju mundësojnë të dëgjoni çdo detaj në përsosmëri.

Do të harroni që i keni vendosur

Pas shumë orëve të përdorimit kufjet zakonisht shkaktojnë dhimbje. Por, SteelSeries 5, e ka hequr këtë brengë. Padi i veshëve i dizajnuar në mënyrë të veçantë do i mbaj veshët të tharë, të ftohtë dhe me rehati të përsosur.

Mikrofon praktik

Pjesë e kufjeve SteelSeries 5 është dhe mikrofoni portativ i cili mund të vendoset në anën e majtë të kufjeve. Kështu ju do të mund t'i përdorni kufjet me mikrofon kur të keni nevojë dhe ta hiqni atë sa herë që dëshironi.

Kontroll dhe lidhje e lehtë me kompjuter

Ju mund t'i lidhni kufjet me kompjuter, laptop apo pajisje të tjera nëpërmjet platformës USB. Poashtu, kufjet vijnë me konektorin 3.5 mm jack. Për të shtuar rehatinë, kufjet kanë kabllo 3 metra të gjatë dhe kontroller të zërit në anën e djathtë të kufjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
21323132132112123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
61443
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
879
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE