Kufje SteelSeries Arctis 7, të bardha

Kodi i produktit:
211892
EAN:
5707119030397
Mikrofon:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
214.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 35.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet SteelSeries Arctis 7 jane të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e muzikës të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe janë të pajisura me sistem zërimi Virtual Surround 7.1 që i mundëson prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues. Arctis 7 janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar dhe taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale. Arctis 7 kanë altopralant me diametër 40mm me shtrirje frekeunce 20Hz deri në 20kHz dhe operojnë përmes teknologjisë wireless me mbulueshmëri deri në 12 metra. Këto kufje vijnë me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119030397
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi i prodhuesit:
61464
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pa kabllo:
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje SteelSeries Arctis 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE