Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Steelseries Arctis Pro - të zeza

Kodi i produktit:
118737steel
Besueshmëria:
97 %
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
100
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
10
Prodhuesi:
STEELSeries

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 
Ju kurseni : 47.00   (21%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries ju sjell kufjet e kualitetit të lartë Arctis Pro e cila ju ofron zë të përsosur, kristal të pastër dhe të detajizuar maksimalisht. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 10 Hz deri në 40 kHz, me standard dyfish më të madh sesa kufjet e zakonshme. Performancë e jashtëzakonshme Zëri kristal i pastër vjen ka autoparlantët e ndërtuar përbrenda kufjeve të cilat përcjellin zërin në mënyrë të përsosur nën impendancën 32 ohm dhe ndjeshmëri 102 dB. Poashtu, këto kufje kanë sfungjer të rehatshëm nëpërmjet të cilit ju do të mund t'i përdorni për një kohë të gjatë pa i shkaktuar telashe veshëve tuaj. Mikrofon i kualitetit të lartë Kufjet janë të pajisura me mirkrofon të kualitetit të lartë i cili e përçon zërin duke e reduktuar zhurmën ambientale. Mikrofoni ka impendancë 2200 ohm, ndjeshmëri -38 dB dhe funksionon nën frekuencat 100 - 10.000 Hz. E përshtatshme çdokund Mbajini këto kufje kudo që shkoni në mënyrë që të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në çdo moment. Kufjet janë të përshtatshme për të gjitha sistemet operative dhe lidhen me pajisje tjera nëpërmjet portit audio jack me madhësi 3.5 mm dhe portit USB Type-A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
Bllokim të zhurmave:
Drita e pasme:
RGB
EAN:
5707119034678
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
2200
Kodi:
61486
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
21. 3. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Mikrofon:
Rrëshqitëse
Ndjeshmëri dB - SLP:
-38
Pajisje speciale:
ChatMix
Platforma:
PC
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
10
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE