Kufje SteelSeries, Siberia 650

Kodi i produktit:
185997
Drita e pasme:
RGB
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
16
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Prodhuesi:
STEELSeries

Si të porosisim në Gjirafa50?

177.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë dizajnuar veçanërisht për lojtarë. Këto kufje dërgojnë tinguj kristal të qartë, të lartë, të ulët dhe mesatar, dhe janë projektuar specifikisht për tinguj të lojërave të tillë si hapat, gjuajtjet dhe lehtësisht e zbulojnë pozicionin e burimit të tingullit. Përdorimi i një mikrofoni i bën ato edhe më interesante. Mikrofoni mund të shtyhet (paloset) dhe është njëdrejtimësh. Frekuenca e mikrofonit është në mes të 100Hz dhe 10kHz, ndjeshmëria -44 db. Frekuenca e kufjeve është në mes të 16Hz deri në 28kHz, ndjeshmëria prej 120 db. Gjatësia e kabllos është 1.2 metra. Kufjet përshtaten me çdo pajisje me një ose dy audio porte 3.5 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
RGB
EAN:
8136820214500
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi i prodhuesit:
51192
Lansuar:
19 Shkurt 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lidhësit:
1
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Platforma:
PC
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje SteelSeries edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE