Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje wireless CORSAIR Gaming VOID RGB, të zeza

Kodi i produktit:
224817
EAN:
843591019347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
CA-9011152-EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

127.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje wireless për gaming, perfekte për momente të gjata me lojërat tuaja të preferuara ose për dëgjim të muzikës, falë performancës së shkëlqyer të zërit dhe dizajnit të rehatshëm. Altoparlantë 50mm Neodymium ofrojnë eksperiencë gaming me rang të gjerë dhe saktësi. Dolby 7.1 surround sound origjinale ju ofron pozicionim të shumëfishtë të zërit që ju bën të ndihen sikur të ishit në mes të aksionit. Softueri CORSAIR Utility Engine (CUE) ju jep kontroll të plotë mbi funksionet e kufjeve përmes ndërfaqes intuitive, plus sinkronizim me pajisje tjera CORSAIR RGB. Pajisjet top-kualitet wireless të CORSAIR Gaming VOID Pro RGB me mikrofon të njëanshëm dhe funksion të zvogëlimit të zhurmës, impedancë 2K ohm dhe përgjigje frekuencore 100 Hz deri në 10 kHz. Mikrofoni ka drita LED që ju japin informacione të shumta vizualisht. Për më tepër, mikrofoni mund të kontrollohet përmes një softueri CUE Control. Shndërrues të akorduar me precizitet Neodymium 50 mm. Dolby Surround 7.1. Jastekë të rehatshëm për vesh. Përgjigjja frekuencore e kufjeve 20 Hz - 20 kHz .

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591019347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
CA-9011152-EU
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Corsair
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Kufje wireless CORSAIR Gaming VOID RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE