Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Wireless Logitech H800

Kodi i produktit:
96439
EAN:
5099206029361
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000338
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Wireless Logitech H800 janë kufje me lidhje pa tela (Wireless), me dizajn shumë komfort, bateri që rimbushet dhe që zgjat deri në 6 orë me përdorim të vazhdueshëm. Falë teknologjisë Bluetooth ju mund ta lidhni pajisjen tuaj me kufjet lehtësisht. Kufjet operojnë ne frekuencën 2.4 GHz me një diapazon të shtrirjes së valëve deri në 12 metra dhe duke i ofruar përdoruesit një liri të kënaqshme të lëvizjes. Kufjet karikohen me anë të kabllos USB dhe ofrojnë komfort të mahnitshëm për përdoruesin. Ngjyra e kufjeve: E zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206029361
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000338
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Wireless Logitech H800 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE