Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje wireless SteelSeries Arctis Pro, e zezë

Kodi i produktit:
232801
Bllokim të zhurmave:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

372.50 
Ju kurseni : 64.00   (17%)
308.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries ju sjell kufjet e kualitetit të lartë Arctis Pro e cila ju ofron zë të përsosur, kristal të pastër dhe të detajizuar maksimalisht. Kufjet funksionojnë nën frekuencat 10 Hz deri në 40 kHz, me standard dyfish më të madh sesa kufjet e zakonshme. Performancë e jashtëzakonshme Zëri kristal i pastër vjen ka autoparlantët e ndërtuar përbrenda kufjeve të cilat përcjellin zërin në mënyrë të përsosur nën impendancën 32 ohm dhe ndjeshmëri 102 dB. Poashtu, këto kufje kanë sfungjer të rehatshëm nëpërmjet të cilit ju do të mund t'i përdorni për një kohë të gjatë pa i shkaktuar telashe veshëve tuaj. Mikrofon i kualitetit të lartë Kufjet janë të pajisura me mirkrofon të kualitetit të lartë i cili e përçon zërin duke e reduktuar zhurmën ambientale. Mikrofoni ka impendancë 2200 ohm, ndjeshmëri -38 dB dhe funksionon nën frekuencat 100 - 10.000 Hz. E përshtatshme çdokund Mbajini këto kufje kudo që shkoni në mënyrë që të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në çdo moment. Kufjet janë të përshtatshme për të gjitha sistemet operative dhe lidhet me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
Drita e pasme:
RGB
EAN:
5707119029605
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
61473
Lansuar:
20. 3. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS), Optik, USB-A
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Pa kabllo:
Platforma:
PC, PS4
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Kufje wireless SteelSeries Arctis Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE