Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Microphones Snowball, i bardhë

Kodi i produktit:
221703
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130018518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1851
Pesha [g]:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blue Microphones Snowball, mikrofon i cilësisë së lartë profesionale, zgjidhje e përshtatshme për komunikim, regjistrim ose transmetim, 2 kapsula kondensatori, eliminon tingujt e padëshiruar të ambientit, qëndrim trekëmbësh, frekuenca 40 Hz-18 kHz, dimensionet 325 mm (perimetri) dhe pesha 460 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130018518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1851
Pesha [g]:
460
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE