Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Snowball iCE, i zi

Kodi i produktit:
221705
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213001929
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1929
Pesha [g]:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blue Snowball ICE është mikrofon me teknologjinë më të fundit në mënyrë që t'ju përcjell zërin me kualitet të lartë, të detajizuar dhe të pastër. Hapësira e gjërë me rrjet mundëson kapjen e çdo detaji të zërit dhe është zgjidhja ideale për komunikim, inçizim apo livestream. Mikrofoni funksionon nën frekuencat 40 Hz deri në 18 kHz, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB, qëndron në këmbë nëpërmjet mbajtëses tripod dhe vjen i dizajnuar me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213001929
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1929
Pesha [g]:
460
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE