Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Microphones Yeti, e kaltër e errët

Kodi i produktit:
221700
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213002117
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2117
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofoni Blue Yeti, Midnight Blue është një mikrofon profesional USB multifunksional që ofron inçizim të përshtatshëm dhe me streaming. Ka tre kapsula 14mm dhe eliminon tingujt e padëshiruar të ambientit. Ofron 4 karakteristika zanore, tinguj të pasur dhe të detajuar me frekuencë 20Hz -20 kHz. Madhësia e tij është 12 x 12.5 x 29.5 mm dhe pesha 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213002117
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2117
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE