Mikrofon Blue Microphones Yeti, e kaltër e errët

Kodi i produktit:
221700
Bit rate [bit/s]:
16+
EAN:
836213002117
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2117
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

4 cilësime të ndryshme ofrojnë fleksibilitet të pabesueshëm, kështu që ju mund të regjistroni vokal, muzikë, podcast, intervista audio ose edhe leksione në një mënyrë që normalisht do të kërkojë më shumë mikrofona. Mikrofoni Blue Yeti, Midnight Blue është një mikrofonin profesional USB multifunksional, një incizim i përshtatshëm dhe me streaming, tre kapsula 14mm kondensatorësh, eliminon tingujt e padëshiruar të ambientit, ka kontrollin e volumit, 4 karakteristika hapësinore, tinguj të pasur dhe të detajuar, 20Hz -20 kHz, madhësia 12 x 12.5 x 29.5 mm dhe peshë 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16+
EAN:
836213002117
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2117
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE