Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Canyon CNR-MIC01N, i zi - portokalli

Kodi i produktit:
196497
EAN:
8717371857288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNR-MIC01N
Lansuar:
20 Gusht 2016
Prodhuesi:
Canyon

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë mikrofon me ndjeshmëri të lartë, ju mund të shijoni komunikim të pastër përmes internetit. Mikrofoni CNR-MIC01N ofron një switch praktik, butonin mute, bazën stabile dhe dizajnin me ngjyrë të zezë dhe portokalli. Ky mikrofon mund të lidhet lehtë me PC apo laptop me anë të lidhëses jack 3.5 mm. Dimensionet e tij janë: 60 x 210 x 60 mm ndërsa pesha: 45 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717371857288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNR-MIC01N
Lansuar:
20 Gusht 2016
Prodhuesi:
Canyon
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE