Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Defender Mic-130

Kodi i produktit:
148622
EAN:
4711421641319
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
64131
Prodhuesi:
Defender

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Defender Mic-130 bën pjesë në mesin e e mikrofonave dinamik me cilësi të jashtëzakonshme. Ky mikrofon bën reduktimin e zhurmave që vijnë nga rrethina për të iu mundësuar kështu zë shumë cilësor me shtrirje të frekuencave prej 50 Hz deri në 12 kHz, impedancë 500 om dhe ndjeshmëri prej 73 db. Mikrofoni Defender Mic-130 është i përshtatshëm për përdorim në ndonjë organizim formal apo thjesht për argëtim në ndonjë aheng. Bën pjesë në kategorinë e mikrofonave të pajisur me kabllo. Gjatësia e kabllos së tij është 5 m që është e mjaftueshme dhe e bën përdorimin e tij shumë praktik.

Vlerësimet

Ne fillim nuk dita ta perdor por tani qe jam mesuar fal gjirafa50 eshte nje produkt teper i shkelqyshem .Faliminderit gjirafa50
Jam e kenaqur me produktet e gjirafa50
Jam shum i knaqur me produktin
jam i knaqur me kete produkt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421641319
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
64131
Prodhuesi:
Defender

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE