Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Defender Mic-142

Kodi i produktit:
163652
EAN:
4714033641425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
64142
Prodhuesi:
Defender

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Defender është prodhues i njohur i altoparlantëve, kufjeve, video kamerave dhe aksesorëve tjerë për kompjuter. Mikrofoni Defender Mic-142 është ndër mikrofonat e kualitetit të lartë i cili redukton zërat në prapavijë. Këtë mikrofon mund ta përdorni në thirrjet audio apo video, apo për të organizuar festa të famshme karaoke. Ai mund të përdoret edhe me kabllo, edhe pa të. Në lidhjen pa kabllo ai arrin të operojë në distancë prej 15 metrash, kurse me kabllo, në distancë prej 3 metrash. Kablloja ka një interface 3.5 / 6.3 mm, dhe frekuencë nga 100 Hz deri në 13 kHz.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4714033641425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
64142
Prodhuesi:
Defender

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE