Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon iTek TAURUS MIC01

Kodi i produktit:
214112
EAN:
8032539913881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITAMIC01
Prodhuesi:
ITek

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bisedo me bashkëlojtarët e tu pa pengesa me mikrofonin iTek TAURUS MIC01 i cili vjen me një dizajn praktik që nuk zë shumë vend në tavolinën tuaj. Ajo që e karakterizon mikrofonin iTek Taurus është ndjeshmëria prej -28 ± 4 dB. Mikrofoni gjithashtu ka kabllo 1.5 metra dhe konektorin USB 2.0 për lidhje me kompjuter. Pajisja ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539913881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITAMIC01
Prodhuesi:
ITek

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE