Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon multifunksional Blue Microphones Yeti, platin

Kodi i produktit:
221699
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130020184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me 4 cilësime të ndryshme që ofrojnë fleksibilitet të pabesueshëm me të cilët mund të regjistroni vokal, muzikë, podcast, intervista audio ose edhe leksione në një mënyrë që normalisht do të kërkonte më shumë mikrofona. Mikrofoni Blue Microphones Yeti USB multifunksional profesional me platin, incizim të përshtatshëm dhe streaming, tre kapsula 14 mm kondensatorësh, eliminon zhurmat e padëshiruara të ambientit, karakteristikat hapësinore me katër drejtime, tinguj të pasur dhe të detajuar, madhësia 12 x 12.5 x 29.5mm dhe peshë 1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130020184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE