Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Olympus ME-15

Kodi i produktit:
106116
EAN:
4953170177293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N1294726
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus është i njohur botërisht për prodhimin e fotoaparatëve Digjital dhe SLR, aksesorë të ndryshëm, pajisje regjistrimi, dylbive dhe mikroskopëve. Olympus ME-15 është një mikrofon i ndjeshëm më një stil të kravatës dhe që ka një gamë frekuence prej 100-12000Hz. Ky mikrofon përdoret për të regjistruar zërin tuaj apo zërat e njerëzve tjerë në afërsi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4953170177293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N1294726
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE