Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Olympus ME-30

Kodi i produktit:
106119
EAN:
4545350010997
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2274426
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

276.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus ME-30 është një mikrofon konference i caktuar për diktografët Olympus DS-30/40/50 dhe regjistruesit digjital WS-210S / 311 / 321M / 331 m. Përmes mikrofonave për konferenca ME-30W do të jetë e lehtë për të regjistrohet zëri në stereo gjatë takimeve, konferencave, koncerteve apo edhe ngjarje ku ka shumë njerëz. Kjo pajisje përfshin dy omis, që siguronjnë se ju nuk do të humbni asnjë nga fjalimet, pa pasur rëndësi ku ndodhet folësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4545350010997
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2274426
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE