Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrofon Olympus ME-33

Kodi i produktit:
143388
EAN:
4545350041458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V4571410E000
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Olympus merret me prodhimin e pajisjeve elektronike, përfshirë edhe aksesorë të ndryshëm. Gama e produkteve të saj përfshin edhe mikrofonë të jashtëm të kualitetit të lartë. Olympus ME-33 i takon kategorisë së mikrofonëve luksozë me ndjeshmëri të lartë dhe aplikim të gjerë. Këtë mikrofon mund t'a përdoni për komunikim në konferenca të ndryshme audio dhe video. Kompjuteri, laptopi, tableti apo pajisja tjetër lidhet me mikrofonin përmes portës prej 3.5 mm, e vendosur në kabllon me gjatësi 2 m. Mikrofoni ka frekuencë prej 70Hz deri në 10KHz, si dhe një ndjeshmëri prej -35db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4545350041458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V4571410E000
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE