Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Olympus ME-51S

Kodi i produktit:
106117
EAN:
0503321480242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N1294626
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus është prodhues i njohur botëror i pajisjeve optike - kamerave digjitale dhe kamerave SLR, përfshirë aksesorë të ndryshëm, pajisje incizuese, mikroskopë dhe endoskopë medicinal. Olympus ME-51S është mikrofon për incizuesin e zërit Olympus DM-10/20 nga e njëjta kompani.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0503321480242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N1294626
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE