Mikrofon Olympus ME12

Kodi i produktit:
106115
EAN:
0503321270294
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53222
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus është një prodhues global i njohur për prodhimin e kamerave digjitale dhe kamerave SLR, duke përfshirë edhe aksesorë si mikrofonë, endoskop mjekësor, dylbi, mikroskopë. Olympus ME12 paraqet një mikrofon nga seria DS150i dhe S1000 me eliminim zhurme të padëshiruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0503321270294
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53222
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE