Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Microphones Snowball, alumin me shkëlqim

Kodi i produktit:
221704
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213001936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1936
Pesha [g]:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blue Microphones Snowball, është një mikrofon nga alumini i shkëlqyer me cilësi të lartë USB, një zgjidhje e përshtatshme për komunikim, regjistrim ose transmetim, 2 kondensatorë kapsula, eliminon tingujt e padëshiruar të ambientit, qëndrim trekëmbësh, karakteristikat hapësinore të njëanshme, frekuenca 40 Hz-18 kHz, dimensioni 325mm (perimetri) dhe peshon 460 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
836213001936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1936
Pesha [g]:
460
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE