Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Razer Seiren

Kodi i produktit:
218514
EAN:
8886419370574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ05-01270100-R3M1
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

243.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofoni digjital Razer Seiren është zgjidhja e duhur për çdo artist profesional apo lojtar vloger të Youtube-s. Mikrofoni funksionon nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, ndjeshmëri 120 dB, kualitet 192 kHz, kardioid, stereo dhe mund të inçizoj nga të gjitha anët. Në saje të mbajtëses nga alumini, mikrofonimund të vendoset në çfarëdo sipërfaqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419370574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ05-01270100-R3M1
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE