Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Tt eSports Battle Dragon

Kodi i produktit:
211220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EA-TTE-MICBLK-05
Prodhuesi:
Tt eSports
Ueb-i i prodhuesit:
Ttesports.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofoni Tt eSports gaming Battle Dragon series ofron në lojen Dragon battle të keni eksperiencë dhe komunikim më të mire. Mikrofoni është I pajisur me kapëse e cila shërben për tu lidhur me rrobat tuja. Mikrofoni ka frekuencë 100 Hz deri në 10 kHz dhe rezistencë më pak se 2.2 kOhm dhe ndjeshmëri prej -34 + -3 dBV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EA-TTE-MICBLK-05
Prodhuesi:
Tt eSports
Ueb-i i prodhuesit:
Ttesports.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE