Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese CellularLine SCORPION, të zeza / jeshile

Kodi i produktit:
214799
EAN:
8018080255618
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BTSCORPINK
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese Bluetooth janë të dizajnuara për të shoqëruar çdo lloj stërvitje falë grepave të tyre ultra-fleksibil, që përshtaten me çdo formë të veshit.

Sorry, the description of the image is missing.


Kontroll dhe Bluetooth!

Dëgjueset lidhen me pajisjet përmes teknologjisë së Bluetooth dhe mund ta kontrolloni muzikën drejtpërdrejt nga to. Ju nuk duhet të shqetësoheni më, me kabllo të bezdisshme gjatë stërvitjes.

Sorry, the description of the image is missing.


Certifikimit IPX3

Kufjet e Scorpion ofrojnë një nivel mbrojtjeje IPX3, gjë që i bën ata të qëndrueshme ndaj shiut dhe djersës. Ju nuk duhet të keni frikë të shkoni në stërvitje, edhe nëse moti është i keq.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8018080255618
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BTSCORPINK
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Pa kabllo:
Prodhuesi:
CellularLine
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE