Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ndëgjuese sportive Nokia WH-501, të zeza

Kodi i produktit:
213351
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WH-501 black
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Prodhuesi:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia WH-501 janë ndëgjuese stereo që ju lejojnë të bisedoni me miqtë tuaj gjatë udhëtimit me makinë ose biçikletë, të dëgjoni radion tuaj FM ose muzikën tuaj të preferuar. Thjesht lidhuni me anë të lidhësit 3,5mm jack. Ndëgjueset WH-501 janë të lehta për t'i përdorur dhe kanë një mikrofon të integruar për thirrjet handsfree.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WH-501 black
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Prodhuesi:
Nokia
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE