Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Samsung Bluetooth In Ear (Flex), të bardha

Kodi i produktit:
211475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-BG950CWEGWW
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet e reja nga Samsung vijnë me një dizajn modern të cilat përshtaten në mënyrë të përsosur falë formës shumë të përshtatshme. Ato mund të shtohen si të pëlqyera në pajisjen tuaj dhe kanë qasje të lehtë për t'u përdorur nga kompjuteri juaj. Këto kufje lidhen me pajisjen përmes valëve të Bluetooth-it. Gjithashtu kanë edhe panelin e kontrollimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-BG950CWEGWW
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE