Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laps digjital Adonit stylus Mini 4, e hirtë

Kodi i produktit:
237599
EAN:
8476630228221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ADM4DG

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adonit stylus Mini 4 është laps digjital që ju mundëson të punoni lirshëm në ekranet e pajisjeve tuaja SMART me prekje (touch). Zëvendësoni gishtat tuaj duke mos lënë shenja në ekran apo duke shtuar precizitetin gjatë vizatimeve në mënyrë që të duken sa më realistike. Lapsi vjen me dizajn ergonomik dhe klasik që rehatohet në dorën tuaj, ka madhësi operative prej 125.9 x 8.5 mm, funksionon pa bateri dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8476630228221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ADM4DG
Lansuar:
7. 6. 2018
Ngjyra:
Hiri
Ueb-i i prodhuesit:
Adonit.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE