Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laps digjital Adonit stylus Pixel, e zezë

Kodi i produktit:
231901
EAN:
212313212313212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10,5
I përdorshëm me:
Apple iPad 4, Apple iPad 2017, Apple iPads Air series, Apple iPads Mini series, Apple iPhone 5, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 13.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adonit Pixel është laps digjital që do ju lehtësoj përdorimin e pajisjeve tuaja me ekran me prekje apo edhe të dizajnoni si një profesionit. Aksesori funksionon me të gjitha llojet e iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad 2017 dhe iPhone 5 ose më të përditësuar, është pajisur me majën me 1.9mm trashësi që është e përsosur për vizatim si dhe mban butona të cilët mund t'i riprogramoni sipas qejfit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
212313212313212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10,5
I përdorshëm me:
Apple iPad 4, Apple iPad 2017, Apple iPads Air series, Apple iPads Mini series, Apple iPhone 5, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
ADPBL
Lansuar:
6. 3. 2018
Lartësia [mm]:
150
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Adonit.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE