Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laps digjital Samsung S-Pen Stylus për Tab A 10.1 Note

Kodi i produktit:
218754
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 Note
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EJ-PP580BBEGWW
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lapsi digjital Samsung S-Pen është i përshtatur për Samsung Galaxy Tab A për t'ju mundësuar vizatimin dhe shkrimin e lehtë mbi tabletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 Note
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EJ-PP580BBEGWW
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE