Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtës për lapsin APPLE, i kaftë

Kodi i produktit:
216056
EAN:
1901983905300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0V2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojeni lapsin tuaj të Apple, merrni një mbrojtës të qëndrueshëm APPLE Pencil. Ju mund të zgjidhni nga shumë ngjyra të bukura që përputhen me pajisje të tjera të Apple. Mbrojtësi Pencil APPLE mbron plotësisht lapsin e Apple kur nuk ju nevojitet! Në të njëjtën kohë duket shumë elegant. I dizajnuar posaqërisht për majë shkruese, ajo përshtatet në mënyrë të përkryer dhe siguron atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1901983905300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0V2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE