Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse për APPLE Pencil, e kaltër

Kodi i produktit:
216057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0W2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrotësja për Apple Pencil e siguron lapsin nga dëmtimet e mundshme dhe në të njëjtën kohë i jep një pamje unike nëpërmjet ngjyrës së kaltër me të cilën vjen kjo mbrojtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0W2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE