Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse për APPLE Pencil, e kaltër

Kodi i produktit:
216057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0W2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrotësja për Apple Pencil e siguron lapsin nga dëmtimet e mundshme dhe në të njëjtën kohë i jep një pamje unike nëpërmjet ngjyrës së kaltër me të cilën vjen kjo mbrojtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0W2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE