Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse për Apple Pencil, e zezë

Kodi i produktit:
216058
EAN:
190198390578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0X2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja e lapsit Apple Pencil është e qëndrueshme dhe e fortë për të mbrojtur lapsin tuaj nga çfarëdo dëmtimi. Mbrojtësja ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198390578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0X2ZM/A
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE