Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse TwelveSouth PencilSnap për Apple Pencil, e kaftë

Kodi i produktit:
232144
Dizajnuar për:
Laps
EAN:
8113700220004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja TwelveSouth PencilSnap është e dizajnuar për Apple Pencil dhe është e krijuar me lëkurë. Ajo është elegante dhe brenda ka një magnet i cili lejon që ta ngjitni atë me pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laps
EAN:
8113700220004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Pencil
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
12-1747
Lansuar:
9. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Bezhë
Prodhuesi:
Twelve South
Ueb-i i prodhuesit:
Twelvesouth.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE