Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës Defender 231 për tablet

Kodi i produktit:
163626
EAN:
4714033292313
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Defender
Kodi i prodhuesit:
4714033292313

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Defender Stand 231 është i dizajnuar për mbajtjen e tabletëve, navigatorëve, pajisjeve që shërbejnë për leximin e librave në internet dhe për pajisje tjera. Dizajni modern ua lehtëson leximin, shikimin e videove apo shfletimin në internet. Ndërsa për mbrojtje maksimale nga gërvishtjet, mbajtësi është i mbështjelur nga një lloj jastëku i butë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4714033292313
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Defender
Kodi i prodhuesit:
4714033292313
Lansuar:
19 Nëntor 2014
Mbajtëse për:
Tablet
Përmasat:
3,5 x 6,5 x 22,5
Prodhuesi:
Defender

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE