Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës Flex Vogel's TMM 125

Kodi i produktit:
103206
E rrotullueshme:
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TMM 125 Ringo Flex Mount ofron një zgjidhje fleksibile në mur për iPad apo Galaxy Tab. Ky krah elegant dhe plotësisht i rregullueshëm në mur do të bëjë tabletin tuaj të duket se ai po fluturon në ajër. Kthejeni tabletin tuaj në një pozicion ku ju doni, në vendin e duhur, në këndin e duhur dhe të shikoni filmin, derisa gatuani në kuzhinë. Dhe kur nuk keni nevojë për të, ju e kaloni mbajtësin në një pozicion të veçantë në mur. Kapaciteti i mbajtësit argjend-dhe-zi është më pak se 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Lansuar:
4 Shkurt 2012
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
Tablet
Për dorë:
Prodhuesi:
Vogel's
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE