Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës GoGen për tablet, i zi

Kodi i produktit:
176962
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
8592417055305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbajtës është i dizajnuar për tabletët në përgjithësi, pa marrë parasysh markën e tyre. Tashmë, me këtë mbajtëse, mund ta lini tabletin tuaj në veturë, tavolinë apo në ndonjë vend tjetër dhe t'i shijoni filmat tuaj të preferuar pa u lodhur fare. Ai mund të mbajë edhe tabletë me peshë të rëndë. Ky mbajtës është i përputhshëm me ekranet me madhësi 7-10".Tableti mund të vendoset në të, si horizontalisht ashtu edhe vertikalisht. Pakoja përmban dy mbajtëse dhe pajisjet tjera të nevojshme.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
8592417055305
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
GOGTCH640
Lansuar:
26 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
110
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, thithëse
Mbajtëse për:
Tablet
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
GoGen
Trashësia [mm]:
170

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE