Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës magnetik Scosche Small

Kodi i produktit:
186848
EAN:
0339910486070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple, Samsung, univerzal
Kodi i prodhuesit:
MAGWSM2I

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompani e njohur Scosche është njëra ndër kompanitë lider në prodhimin e aksesorëve për kompjuter, telefon, laptop si dhe tablet apo pajisjet e navigacionit. Tani kompania sjell në treg mbajtësin magnetik për telefon të cilët mund ti përdorni për vetura. Ky mbajtës magnetik është shumë i lehtë për tu përdorur dhe ka mundësi të vendoset tek ventilimi i veturës. Tek ky mbajtës duhet të keni kujdes tek telefonat të cilët kanë teknologjinë e mbushjes mes wireless pasi që mund të ketë efekt negative tek këta telefona. Ky mbajtës ka ngjyrë të bardhë dhe përshtatet shumë mirë në veturën tuaj. Ky lloj mbajtësi mund të përdoret për pajisjet të cilat kanë parametra më të mëdhenj se telefonat celular. Në këtë ofertë ju mund të merrni 2 mbajtës magnetik me parametra prej 66 x 44 x 0.75 mm per pajisjet e mëdha dhe 32 x 28 x 0.75 mm per telefon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0339910486070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple, Samsung, univerzal
Kodi i prodhuesit:
MAGWSM2I
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, magnetike, për tavolinë
Mbajtëse për:
Celularë, MP3/MP4 Player, tablet
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE