Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për kamerë Hikvision DS-1280ZJ-XS, i bardhë

Kodi i produktit:
205403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DS-2CE16D1T-IT5, DS-2CE16xxT-IR, DS-2CE16xxT-IT3, DS-2CE56xxT-IRM
Kodi i prodhuesit:
302700955
Mbajtëse për:
Kamerë IP
Prodhuesi:
Hikvision

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hikvision është kompani e njohur e cila merret me hulumtimin dhe zhvillimin e teknologjisë së video-ve dhe kamerave, e në rast të veçantë studimin dhe punimin e sistemeve të sigurisë CCTV me kamera me sisteme IP. Mbajtësi Hikvision DS-1280ZJ-XS është mbajtës i cili përshtatet me kamerat montuese të modeleve Hikvision DS-2CE16xxT-IT3, DS-2CE16D1T-IT5, DS-2CE56xxT-IRM DS-2CE16xxT-IR. Mbajtësi është i prodhuar nga materiali i aluminit me model kundër ndryshkut dhe dëmtimeve mekanike, me mbajtës gome i cili ia mundëson mbajtjen e peshave deri 4.5 kg dhe krijon siguri për mos rrëzim të kamerës gjatë punës në vende të larta, mbajtësi ka dimensione 43.2 x F100 x 129 mm dhe peshon 320 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DS-2CE16D1T-IT5, DS-2CE16xxT-IR, DS-2CE16xxT-IT3, DS-2CE56xxT-IRM
Kodi i prodhuesit:
302700955
Mbajtëse për:
Kamerë IP
Prodhuesi:
Hikvision

Bashkangjitja Mbajtës për kamerë Hikvision DS-1280ZJ-XS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE