Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për tablet Akasa AK-NC054-GR, i argjendtë

Kodi i produktit:
113008
EAN:
4710614532564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-GR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është një aksesor interesant i cili shërben si mbajtës për tablet dhe iPad. Akasa AK-NC054 përfshin dizajn me stil dhe mund të vendoset në pozitë vertikale për lexim, ose në pozitë horizonale për shfletim të internetit, luajtje të lojërave, shikim të fotografive dhe filmave. Mbajtësi ofron tre kënde të përshtatshme të pamjes të cilat sigurojnë rehati maksimale gjatë punës me tablet. Dimensionet e produktit janë 143.5 x 104 x 70.4 ndërsa ngjyra e tij është e argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-GR
Lansuar:
17 Gusht 2012
Përmasat:
143.5 x 104 x 70.4
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE